Bizim Mekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bizim Mekan

Gebelik annelik kadınca tüm konular.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hasret sona erdi.......:):)

+2
simass
ReFRa
6 posters
YazarMesaj
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

hasret sona erdi.......:):) Empty
MesajKonu: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 7:50 pm

canım dostlarım.....

canım arkadaşlarım hepiniz herzaman destek oldunuz...sevincimi üzüntümü paylaştınız...

hepiniz benim için dua ettinizz....ve dualar kabul oldu....

kızlar HAMİLEYİMM.....ALLAHIMA ŞÜKÜR.....HAM,LEYİM...İNANAMIYORUM AMA HAMİLEYİMMMMM...

ÇOK MUTLUYUM İNŞ İSTEYEN HERKEZİN OLUR DUALARIM SİZİNL 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 E
http://bebegim.forummum.com
simass

simass

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 4:45 am

ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN...BEBEĞİM CANIM BENİM ÇOOOK SEVİNDİM İNAN İÇİM KIPIR KIPIR OLDU....ÇOK SEVİNDİMMM ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK..ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN..ADETİN GEÇMİŞMİYDİ NASIL ÖĞRENDİN EŞİNE NASIL SÖYLEDİN ANLATSANAAAAA :yandan: :yandan: :yandan: :yandan: :oyna2: :oyna2: :oyna2: :oyna2: :oyna2: :yandan: :yandan: :yandan: :yandan: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :anne kız: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :raxxx: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 7:57 am

[b]ASKIM INANMIYORUM
DUNGCE ILKNURUM BANA MESAJ ATMIS BNDE YEMEK HAZILRIYODUM ESIM OKUDU MESAJI AYYYYYY NASIL CIGLIK ATTIM BILEMESSIN TABAKLARI FIRLATTIM ELIMDEN
BNMKININ BOYNUNA SARILIDM COKK VE COK COKCOK COKSEVINDIM COK TEBRIK EDIYORUM
AMA BN SANA DEMISTIM KUZUM BIZDEN ILKNURDAN SOARA HAMS KALCAK OLAN SENSIN DIMI TATLISIM
ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN
BU KIZIN BEBEGI OLMUYO DIYEN HERESEDE KAPAK OLSUN CATLASINLAR
:lwjd:
OHHHHH BEBELER GELIOOOOOOOOOOOOOOOOO :erkek sperm: :kız bebek sper
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 8:02 am

hasret sona erdi.......:):) 91iphw5po4e

hasret sona erdi.......:):) 86166569gu7
allh sana bolebebkler versın
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 12:02 pm

ayşeeecim canım benim inan çooooooooooooooooooooook sevindim ilknur söyledi msn den cevap yazamadım inan sevinçten ellerim titiredi yemin ederim sana o anki sevincimi anlatamam çünkü sana çok kızmıştım bu ay içime doğmuş demek ki rabbime şükürler olsun dünde yazmıştım sana çok merak ediyordum dedim ya içime doğdu :okey,: :okey,: :okey,: :okey,: :alamasen: :candostum: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: :lldf: 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :mucukk: :mucukk: :mucukk: :mucukk: :mucukk: :tolandık: :tolandık: :tolandık: :tolandık: :bırles: :bırles: :raxxx: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :kucak: :mukemmel: :55: :55: :55:
AککORTįє

AککORTįє

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 12:37 pm

CANIMMMMMMMMMMMM BİTANEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

DAHA NİCE MELEKLERİ OLACAK İNŞALLAH ALLAH IN İZNİYLEEEEE

:NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR:

MAŞALLAH SUBHANALLAH!

DARISI TÜM HAMİŞ OLMAYI BEKLEYEN GÜZEL ANNE ADAY ADAYLARINAAAA

hasret sona erdi.......:):) N61972065211414846752

hasret sona erdi.......:):) N6908180775165767094
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 1:39 pm

KIZLAR HEYECANIM BUYUK HAMISIM NE GUZELLLL :NAZAR:

COK TESEKKUR EDERIM HEP NEGATIF DUSUNDUM SONUDA MURADIMA ERDIM
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 1:44 pm

yok ole yagma anlatsana nsıl oldu ne yaptın pozsıyon yedıgın ıctıgın herseyı anlat yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :gıcık:
AککORTįє

AککORTįє

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 2:00 pm

YAV BURASI BİZİM MEKAN DEĞİL Mİ YAVVV KUTLAYALIM BU HABERİ AÇALIM RAKILARI BİRALARI İÇELİM GÜZELLEŞELİMMMMMMMMMM :yandan: HOBAAAAAAAAA
AککORTįє

AککORTįє

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 2:16 pm

AYŞEEEEEEEEEEEEEEEEEE GETİR ORDAN BİRALARI GÜZELLLLİMMMMMMMMMMMMMMM

:yandan: :yandan: :yandan: :yandan: :yandan: :yandan:

(DUYANDA BENİ ALKOLİK SANCAK HEEEE.:hehe: :hehe: HAYATTA AĞZIMA Bİ KERE BİLE SÜRMEDİM NEFRET EDERİM İÇKİDEN ) :hehe: :hehe:

AMA AYŞEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Bİ KEREDEN BİŞİ OLMAZ GETİR ORDAN BİRALARI AÇALIM Bİ SOFRAAA HAMİŞ HAMİŞ İÇELİM GÜZELLEŞELİM :dance: :dance: :dance:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 7:48 pm

hayırrrrrrrrrrrrrrrrr

OLMAZZZZ ANNELRE YASAKKK.....AMA DANS EDEBİLİRİZ SARSMADAN :hehe:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Tem. 30, 2009 11:47 pm

ayşem bebeğim gözün aydın canım hala inanamıyorum bitanem :halay: :halay: :halay:
reabbim yüzüne gldü sonunda inanki çok çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim
sanada yazdığım gibi tanıdıklarım içinde en çok senin olsun istiyodum biliyosun
diğer arkadaşlarımında olmasını istiyorum ama seninki bir başkaydı çok beklemiştin canım ya
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım benim çok sevindim çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:30 am

çok saolll moderatörümmm benimmmmm :.hehe:

canım kankısım ılk göz agrımmmm çok saol darısı sızın basınıza
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyCuma Tem. 31, 2009 9:33 am

:gıcık: demek en cok aysenın olsun ıstyosun heeeee :hıh:
ole olsunbakallımmmmmmm
& KADRİŞ &

& KADRİŞ &

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyCuma Tem. 31, 2009 10:02 am

ღ.AyŞe.ღ demiş ki:
canım dostlarım.....

canım arkadaşlarım hepiniz herzaman destek oldunuz...sevincimi üzüntümü paylaştınız...

hepiniz benim için dua ettinizz....ve dualar kabul oldu....

kızlar HAMİLEYİMM.....ALLAHIMA ŞÜKÜR.....HAM,LEYİM...İNANAMIYORUM AMA HAMİLEYİMMMMM...

ÇOK MUTLUYUM İNŞ İSTEYEN HERKEZİN OLUR DUALARIM SİZİNL 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 E
ayşem ne zamandır forma giremiyodum.mesajlara bakarken hasret sona erdi başlığa bakalım kim hamiş derken. :dance: :dance: :dance: ayyyyyyyyyyy birde bakarımki ayşeeeeeeeeeee........inanamadım bi an çığlık atmışım farkında değilim.acaba benmi yanlış okuyorum diye tEkrar başa döndüm.inan çokkkkkkkkkkk amaaaaaa çok sevindim.canım demekki seninkini vakti zamanı saati günü bu amanmış.ahh canım bu ayda olmazsa tüp bebeğe başvurucam diyordun.... RABBİM SEN NELERE KADİRSİN.ŞÜKÜRLER OLSUN AYŞEME BİR EVLAT NASİP ETTİN.AYŞEM İNAN KENDİ HAMİLELİK HABERİMİ ALSAM BELKİDE BU KADAR SEVİNMEZDİM....YAAAAA HALA İNANAMIYORUM.CANIM ALLAH HAYIRLISIYLA YAVRUNU KUCAĞINA ALMANI NASİP EDER..... 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 AYŞEM NASIL ÖĞRENDİN KAÇ GÜNÜN GEÇTİ NE TESTİ YAPTIN EŞİNE NASIL SÖYLEDİN NASIL TEPKİ VERDİ.....OFFFFFFFFFF ÇATLICAM KIZZZ ÇABUK ANLAT..AYŞE KIZZZZZ HANİ BU AY KOCİŞ YOKTU ZATEN ÇALIŞMALAR YOK DEMİŞTİN.BU AYDAN ÜMİDİN YOKTU.SANA NASIL Bİ SÜPRİZ OLMUŞTUR.AYŞEM ANLAT SENDEN BUNLARI DİNLEMEK İSTİYOM....... :mmcuk: :kız bebek sper :erkek sperm: :yımırta:): :hamiş: :erkek emsir: :emsir: 🇺🇾 :tatklıaskımcı: :vavusum: :banyo: :bebey: :bebe4: :kız araba: :bebe6: :erkek araba: ALLAH BU DEVRELERİ HAYIRLISIYLA GEÇİRİRSİN..... :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK:
perçem

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyCuma Tem. 31, 2009 12:50 pm

:mukemmel: :öpücük: :55: AŞKİTOM O KADAR SEVİNDİMKİ SANA ANLATAMAM CANIM YA ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BEBEĞİM :55: :jg: MELEK :anne kız: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :tolandık: :tolandık:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPaz Ağus. 02, 2009 10:07 am

canlarım saolun ıkı kez ılışkı oldu ama o ıkı kez ılıskıdede hıc bebk dusunmedım zamnı gelmıs rabbım yuzume guldu 5 haftalık olduk bugunnn
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPaz Ağus. 02, 2009 6:37 pm

aysecim şimdi döndük tatilden .güzel haberini okudum inanki çok sevindim canııım
allah analı babalı büyütmekmek ve kucağına almayı nasip etsin ayyyyy inananmıyorum yaaa ne güzel bir duygudur hamile olduğunu öğrenmek dimi aysecim bak allah sanada yasatıyor
tez zamanda bir avazda kucağına al inşaallah :öpücük: :öpücük: :öpücük: :öpücük: :kis: :kis: :kis: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :kucak: :kucak: :kucak: :kucak: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :MUJK: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :NAZAR: :hamiş: :hamiş: :hamiş: :hamiş: :bebey: :bebey: :bebey:
i
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPaz Ağus. 02, 2009 8:03 pm

inş canımmm çoks aol iyi dileklerin için
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPaz Ağus. 02, 2009 9:35 pm

kız kocana nasıl söyledin naptı adam yazsana biraz :dance:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 1:13 pm

kızlar foum bos kalmıs kızdım hemde cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

kocıs sarıdı ogrenınce yanı dr onaylayınca 32 dısı dısarda dolstı gun boyuu her arayana soluyor guyaa kımseye demıcektıkk
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 4:20 pm

normaldir napsın yazık :hehe:
perçem

MesajKonu: Geri: hasret sona erdi.......:):)   hasret sona erdi.......:):) EmptyPerş. Ağus. 13, 2009 4:23 pm

:55: :55: :55: canım benim nasıl gidiyor :55: hamişlik :kucak:

hasret sona erdi.......:):)
1 sayfadaki 1 sayfası