Bizim Mekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bizim Mekan

Gebelik annelik kadınca tüm konular.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

PRESEED LE HAMILE KALANLAR

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

PRESEED LE HAMILE KALANLAR Empty
MesajKonu: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyPerş. Tem. 23, 2009 2:51 pm

canim bu bir ilac degil yahu. ilac olsa asla ve asla isim vermem.bu igne ilac falan degil. bu bir kayganlastirici. hani bazi bayanlarda vajina kuru olur kayganlasmaz. onun icin ozel sivilar uretirler vajina iliski sirasinda acimasin diye. bu da onun gibi ama bunu kayganlik problemi olan olmayan herkes kullaniyor cunku vajinanin kendi sivisi ile birebir ozellikte. spermler iceri girince sivi ne kadar coksa yuzmeleri o kadar kolay oluyor biliyorsun. mesela kendi dopgal sivindan bile spermler oluyor. cunku spermler 7.2-7.4 asitlik-bazlik (PH) seviyesinde yasiyabiliyor. bazi bayanlari vajinal sivisi 7.0 olsa bile sopermlerin buyuk cogunlugu asitli ortamdan dolayi yasamiyorlar. hani hep derler ya iste su kadar sperm bosalir rahime. iste su kadari hareketsizdir ilerlemez. su kadari yolda ortam sartlarindan dolayi yasamaz vs diye. yani dusunsene nereye gidiyor 50 milyon sperm. 1 degil 2 degil. bu cevre sartlari cok cabuk olduruyor onlari.

Amerikali bilim adamlari da bunun icin bu siviyi gelirtirmisler. Turkiyede de yeni bir sey. yeni yeni eczanelere promosyon urunu olarak gelmeye baslamis. bize hersey gec gelir biliyorsun. Ben ABD deyim bu arada.
spermlerin etrafinda daha cok sivi oldugu icin spermler rahatca yuzup, etraftan en a etkileniyorlar o sebeple yumurta ile karsilasma sanslari artiyor.

kullanimi cok basit. 6li tupler seklinde satiliyor. her iliskiden once 1 tup vajinanin icine sikacaksin. tup dediysem kucuk bir miktar var icinde zaten. bir tupu acinca 2 kere kullanamiyorsun. sonra iliskiye goreceksin. bu kadar basit.

ben de 6 ay denedim olmadi. 7. ay uzun yillar sonunda hamile kalmayi basarmis bir kadidnin tavsiyesi olarak bunu duydum kullandim, pisman oldum. ya dedim niye kimyasal bir seyi surdum diye ama o ay hamile kaldim. dis gebelik tek tupum alindi sonra tek tup sansim vardi. o taraftan yumuyrtlayinca hemen gene tuttu. Ben diyorum Allah preseed i sebep kildi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyPerş. Tem. 23, 2009 3:12 pm

Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyPerş. Tem. 23, 2009 3:16 pm

herkese selamlar. Preseed kullandigim ilk ay hamile kaldim. iyiki paylasmisiz burada tecrubelerimizi hamile kalmakla ilgili. Wavy canim sen kullandinmi bu urunu? Bi dene bakalim insallah yardimci olur.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyPerş. Tem. 23, 2009 3:35 pm

DAHA DAHA VARDA ISYERINDE LDUGUM ICIN YETSTIREMIYORUM DEVAMI GELCEK :mukemmel:
& KADRİŞ &

& KADRİŞ &

MesajKonu: Geri: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyPerş. Tem. 23, 2009 3:43 pm

:emek: BÜYÜK BİR SABIRSIZLIKLA BEKLİYOM BEBEM....... :alkişşş: :alkişşş: :alkişşş:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyPerş. Tem. 23, 2009 4:17 pm

valla kuzum bnde bu ay alıp kullanmaıyı dusunuyorum bakalım hayrlısı
ınternetten PRESEED DIYE ARAYIN DAHA DETAYLI BILGI ALIRSIZN :emek:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: PRESEED LE HAMILE KALANLAR   PRESEED LE HAMILE KALANLAR EmptyCuma Tem. 24, 2009 7:54 am

emegine saglık canımmm :emek:
http://bebegim.forummum.com

PRESEED LE HAMILE KALANLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MAYDONOZ VE SUT BUHARIYLA HAMILE KALANLAR:)))
» Kadının hamile kalmasını kolaylaştıran bitki
» ikiz bebeklere hamile olabileceginize dair 9 işaret...