Bizim Mekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bizim Mekan

Gebelik annelik kadınca tüm konular.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen

3 posters
YazarMesaj
DER!N

DER!N

İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen Empty
MesajKonu: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:32 am

Merhaba arkadaşlar, bir çok gel-gitten sonra bu bölüme konu açmaya karar verdim.

Herkese selamlar! :öpücük: :öpücük: :öpücük:

Evvela Rabbim isteyen herkese bu duyguları yaşatsın yakın zamanda, hayırlısıyla. Amin.

Evet anne oluyorum inşaAllah.

Bu gün itibariyle 21+0 günlüğüz. :alamasen: :alamasen: Bir kızım olacak Ecrin Selen düşündük ismini. :mmcuk:

:anne kız:

Benim açtığım konu da bu kadar olur, pek bir ruhsuz oldu ama içimden çok keyiflenmek gelmiyor.
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:00 am

CANIM HAYIRLI UGURLU OLSUN.................. :öpücük: :öpücük: :öpücük: SAYFAN....

RABBİM KUCANA SAG SAGLİM ALMAYI NASİP ETSİN...YAVRUNU :bebe2: :bebe2: :bebe2: :bebe2: :bebe2:

İLK ÖNCE LEYLEKLER BÖYLE GETİRSSİN... :leylek: :leylek: :leylek:

ONU BÖYLE YIKA :banyo: :banyo: :banyo: :banyo:

MAMASINI YEDİR :bebe2: :bebe2: :bebe2:

EMZİGİ DÜŞŞÜN AGLASIN :alamasen: :alamasen: :alamasen:

UYUSUNN :tatklıaskımcı: :tatklıaskımcı: :tatklıaskımcı: :tatklıaskımcı:

SONRA BÖYLE KOCA KIZ OLSUN :anne kız: :anne kız: :anne kız:

HER DAİM YANINDA OL YAVRUNUNN.....ALLAH UZUN UZUN ÖMÜRLER VERSİN :mucukk: :mucukk: :NAZAR: :NAZAR:
http://bebegim.forummum.com
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:02 am

Ayyy ağzından bal damlamış, bana dilediğin her şeyi Rabbim sana da versin. 🇮🇳
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:05 am

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

saol canımmmm :mucukk:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:34 am

DERINCIM ALLAH SAGLIKLIDOGMASINI VE BUYUMESINI NASIP ETSIN
HAYATINDA HEP HUZUR VE MUTLULK SAGLIK DAIM OLSUN :NAZAR: ALLAHIM AILENI NAZARDAN SAKLASIN INSALLAH
GUSEL VE OZEL BI YUREGIN VAR INSALLAH RABBIM BUNUN MUKAFATINI TEZ ZAMANDA SANA GOSTERIRI
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:37 am

kardelen demiş ki:
DERINCIM ALLAH SAGLIKLIDOGMASINI VE BUYUMESINI NASIP ETSIN
HAYATINDA HEP HUZUR VE MUTLULK SAGLIK DAIM OLSUN :NAZAR: ALLAHIM AILENI NAZARDAN SAKLASIN INSALLAH
GUSEL VE OZEL BI YUREGIN VAR INSALLAH RABBIM BUNUN MUKAFATINI TEZ ZAMANDA SANA GOSTERIRI

Amin amin amin canım, Rabbim razı olsun senden herdaim. İnşaAllah dediğin gibi yüreğim vardır.

Rabbim cümlemizi evimize eşimize yerime yakıştırsın, evimizden huzuru bereketi sevgiyi muhabbeti eksik etmesin 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳

Çok teşekkür ederim :lldf: :lldf: :kucak: :kucak:
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPtsi Tem. 27, 2009 12:52 am

CANIM SAYFAN HAYIRLI OLSUN SENİN YAŞADIĞIN BU GÜZEL OLAYI İSTEYİPTE YAŞAYAMAYAN YADA SONLANDIRAMAYAN BENİM GİBİ ÇOK İNSAN VAR BEN SENİN YERİNE OLSAM ÇOK AMA ÇOK MUTLU OLURDUM TADINI ÇIKARIRDIM BAMBAŞKA Bİ DUYGU O ALLAH HERKEZE NASİP ETSİN VARYA BEN HAMİLEYKEN O KADAR MUTLUYDUM Kİ İÇİM İÇİME SIĞMIYORDU İNANAMAZSIN SENDE BEBİŞİNİ KIZINI HAYAL ET NE GÜZEL ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPtsi Tem. 27, 2009 7:44 am

Sağolasın, hayırlı olur inşaAllah, Rabbim tüm dileyenlere nasip etsin 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳

Ben tabiiki mutluyum, bir emanet geliyor inş. buna kim mutlu olmaz heleki benim durumumdaysan kat kat fazla mutlu olursun; lakin her şeyi dozunda yaşamak gerektiğini düşünüyorum dahası çok çok sevinip bu sevinçle sınanmaktan korkuyorum. MuhafazanAllah.

Bölüme ilk konu açan olmak istemeyeşimde, eskiden sizler gibi hamile kadın görünce katlanamayışımdan.

Diğer bir konu yine forum genelinde paylaşmak istemediğim bir sağlık sorunum yüzünden ilk gebeliğimin sonlandırılmasıydı ne kadar üzüldüğümü tahmin bile edemezsiniz, bu sebeple ayrıntı yazmak istemiyorum Rabbim evlerden ırak etsin, benim seçme şansım yoktu hepsi bu.

Dua ile...
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPtsi Tem. 27, 2009 8:18 am

canım benimm yavrun saglıklı şekılde senle kalsın.....

okul çagını evlenme çagnı hepsını gor yasa torun torbaya karışşşş

hatta kız yeter hergun bana getırmeyın coocuklarınızı dıye kızz :mucukk:
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen   İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen EmptyPtsi Tem. 27, 2009 9:34 am

Sağol canım amin inşaAllah, dilediğin her şey yakın zamanda kendin için de dilediklerin olur inş. :mucukk:

İçimin Gülen Yüzü--Ecrin Selen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ecrin Selen'in Annesinden Selamlar