Bizim Mekan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bizim Mekan

Gebelik annelik kadınca tüm konular.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)

+2
& KADRİŞ &
ReFRa
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) Empty
MesajKonu: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 7:27 pm

arkadaşlar hamiş olmak isteyenler ....

dertleşme köşeniz burası......

sıkıntılarımızı dertlerimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi burda yazacagız... :öpücük: :öpücük: :öpücük:

:sohbet: :sohbet: :sohbet: :sohbet: :sohbet:
http://bebegim.forummum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 12:56 pm

:sohbet: :sohbet: :sohbet: :sohbet:
HADI ARKADASLART KIMSE YOKMU HAMIS OLMAK ISTEYEN AYOLLLL
:öpücük: :öpücük: :öpücük:
HADI BAKALIM SIKINTILAR SEVINCLER HEP BIRLIKTE COZELIM.... :djsşa:
Misafir
Misafir

MesajKonu: DERTLEŞELİM BEBEMMMM   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 7:58 pm

DERTLEŞELİM CNIMM DERDİMİZ BGÜYÜKKKK ÇARESİNİDE BULABİLSEKKKKK NE İYİ OLACAKKKK
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 8:18 pm

ayy bu gebelik -bebek beni bazı bazı geriyo
stres oluyorum niye ise düşündükçe :delikız: :soru:
Misafir
Misafir

MesajKonu: SLM   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 8:21 pm

EBRUCUMMM VALLA BENDE ÇOK GERİLDİM ARTIKKKK TATİLE ÇIKSAMDA RAHATLASAM YOKS ASIYIRICAM AZ KALDIIIII
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 8:26 pm

gerilmemek elde mi yaaa
anne olmak için yasananlar geriyo çok beni
stres, üzüntü ,dedikodular, meraklı bakışlar ,sözler, iğnelemeler ,psikolojimizin inip çıkması,
bazen tavan yapması gibi bir sürü etken maddeler var (ders analatıyor gibi hissettim birden kendimi) :delikız:
Misafir
Misafir

MesajKonu: SS   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 8:28 pm

VALLA ÖYLE CNMMM KATILIYORUM SANA BEN ÇIKIYORUM BEBEMMMM ÇOK YOTRGUNUMMMMM ÖPĞÜYROUMMMM
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 8:29 pm

tamam ccanım yat Sleep dinlen iş kadınısın sen yorgunsundur bize bakma müsaitiz biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: SS   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 8:33 pm

YATMIYCAM CNM ARUNIN YEMEĞİNİ YAPIP DUŞ alıcam eşimde nöbetçi gene bu akşamda yanlzıım inş uyurum erkendenn öptğüm cnm görüşürüz yarımnnnnn
& KADRİŞ &

& KADRİŞ &

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPtsi Tem. 20, 2009 9:23 pm

ahhhhhhh......kızlar burda olupta hamiş olmak isteyen olmazmı ya....bende 1 yıldır bir ümit bekliyom.ama bu aydan çok umutluyum...(her ay olduğum gibi)[b]uııu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptySalı Tem. 21, 2009 8:01 am

BEN ANLAMIYORUM BAZI KADINLAR VAR USTUNE CEKET ATSAN PAT DIYE HAMS KALIO
YA ALLAHIM HER ADIN ICIN BOLE KOLAY OLAN BISI BIZIM ICIN NEDEN BU KADAR ZOR
BIZ HICMI HAKETMIYORZ O KADARMI KOTU KULARINIZ YARABBIM :agladım: :agladım: :agladım:
YA CIDDEN BI ARKADASIM 6 YILLIK EVLI KORUNUYODU
BU AY KORUNMAYI BIRAKTI HOOOOOOOOOOOOOOPPP
HAMIS KALMIS
OFA YAAA DAKKA 1 GOL 1 YANII :agladım: :agladım: [b]
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptySalı Tem. 21, 2009 11:31 am

slm kızlar sohbete başlamışız...hoşuma gitti.....

kızalr sıkmayın canınızı illaki olcak birgün bebeğimiz...

yıpratmayalım kendimizi :mukemmel:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptySalı Tem. 21, 2009 7:30 pm

[quote="Admın"]slm kızlar sohbete başlamışız...hoşuma gitti.....

kızalr sıkmayın canınızı illaki olcak birgün bebeğimiz...

yıpratmayalım kendimizi :mukemmel:[/quote

VALLA CNMMMMBEN ARTIK SIKILKDIM BEKLEMEKTEN VALLAAAA DRALDIM ARTRIK]
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptySalı Tem. 21, 2009 10:20 pm

hepimiz bebek hasretiyle doluyuz çocuklara hasretle bakıyorum birbirimizi anlayabiliyoruz çünkü eminimki aynı duyguları paylaşıyoruz hepimiz burçak canım hani diyorsun ya dakka bir gol bir şimdiye kadar ne zaman düşünsem oldu bizimde allaha çok şükür üçüde öyle ama oda çözüm değil 26 haftalık hiç bir problem yokken katbettik bu aralar çokm daha fazla hatırlamaya başladım oğlumu yaşasaydı eğer 8 aylık olucaktı ya düşününce içim acıyo ya nasıl konuşurdum onunla yolla giderken bile yanlız hisstmezdim kendimi ona çok alışmıştım anlatamam bu acı hiç dinmiyo allahım sabır versin bu durum çok zor ebru ve ben bunu yaşadık gepimizin sınavı başka allah hepimize yardımcı olsun inşallah bu günleri hatırlayıp gülersiniz :1no: bebişlerimiz olunca ama ben gülemem hep kanayan bi yaram olucak :1no: :1no: :agladım: :agladım:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptySalı Tem. 21, 2009 10:24 pm

bende 3 kez yaşadım canım seni çok iyi anlıyorum.çok zor gerçekten zor yani.içinde olduğunu öğrendiğinde başlıyor anneliğin aslında ve elin karnında dolaşıyorsun hep.korur gibi bebeğini ama nasip olmayınca da olmuyo işte
içim bir yandadan da rahat diyorum diğer tarafta bizi karşılayacak ,annecim gelmiş diyip belkide sarılacak 3 çocuğum var cinsiyetlerini bilmesemde :agladım: :tatklıaskımcı:
& KADRİŞ &

& KADRİŞ &

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 12:45 am

AYY KIZLAR BEN BU AYDAN ÇOK UMUTLUYUM.HİÇ BÖYLE OLMAMIŞTI.SANKİ İÇİME DOĞDU HEP TEMKİNLİ HAREKETLER YAPIYOM SEBEBİNİ BENDE BİLMİYOM....HAMİLELİĞİN İLK BELİRTİLERİNE BAKTIM HEPSİ VAR.DAHA ADETİME 8 GÜN VAR SANKİ ADET OLACAKMIŞIM GİBİ KASIKLARIM AĞRIYO VEDE ÇOK ŞİDDETLİ KASILMALAR.ADETTEN 1 HAFTA ÖNCE BÖYLE AĞRILAR HAMİLELİK BELİRTİSİYMİŞ.GERÇİ OĞLUMA HAMİLEYKENDE ÇOK KARNIM AĞRIYODU.VEDE KIZLAR BENİM ADETE YAKIN GÖĞÜSLERİN YANLARI ÇOK ACIRDI ŞİMDİ İSE TAM TERSİ YANLARI DEĞİL UÇLARI ACIYO RESMEN SIZLIYO .VE BUDA HAMİLELİĞİN İLK BELİRTİSİYMİŞ.ALLAHIM İNŞALLAH HAMİŞLİKTENDİR....AYYYY GECENİN BU VAKTİ ÇENEM DÜŞTÜ YİNE..... :annem: :annem: :annem:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 8:45 am

kızalr hepinizianlıyorum 3 yıl dilekolay ugrastım olmadı su 2 3 aydır hıc takmıyorum arada patlama noktası oluyor ama eskısı gbı deıl.....

sımdı agustos sonu keısnlıkle tup bebekk yapıyoruz beklemıcemm yıpratmıcam asılamaydı falan kendımıı...

bakalım herseyın hayırlısııı 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳
& KADRİŞ &

& KADRİŞ &

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 10:00 am

AYŞEM HAKKINDA HAYIRLISI NE İSE O OLSUN CANIM......... :b5: 🇮🇳 🇮🇳 :MUJK:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 10:07 am

amin canım hepimiz için :kalbim: :kalbim: :kalbim:
sarisinn

sarisinn

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 2:20 pm

ayşe umarım herşey yolunda gider ve bebeğini kucağına alırsın.buarada sen kaç yaşında evlendin ve şuan kaç yaşındasın... :bebe2:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 2:23 pm

merhaba canım

18 yasında evlendım 20 yasındayım

ıstedık 3.yılımıza gırdık hala yok bebısımm :agladım: :agladım: :agladım: :agladım:
sarisinn

sarisinn

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 2:49 pm

erken evlenenlerdensin.sabret allah verir elbet :bebe2:
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 3:14 pm

inş bekliyorum artık bakalımm......

allahın izniylee.....agustos sonu tüp bebek işlemlerine başlıyoruz...

artık eşiminde benimde sabrım yok :m15:
sarisinn

sarisinn

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 4:03 pm

eşin kaç yaşında canım...
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 4:05 pm

31 :chsl:
sarisinn

sarisinn

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 4:13 pm

aranızda baya bi fark var ama olsun aşk yaşa falan bakmaz..samsunun neresinde oturuyosun.. benimde teyzoşum orda oturuyo..samsuna çok gelmişimdir..
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 4:31 pm

hım canım chat sayfası actım anasayfada en yukarda gel gır var orda ona tıkla nıckını gır gel canım
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:30 pm

Merhaba kızlar, selamlar bizden size.

Okudum her birinizin yazdıklarını ve çok iyi anlıyorum 5 ay öncesine kadar ben de böyle hissediyordum. Ve okudukça da üzülüyorum Rabbim inş. en yakın zamanda hepinize sağlıklı ve hayırlı nesiller versin bizleri de ayırmasın inş.

''Yaşasın anne oluyorum'' diye bir topik var, elim gitmiyor konu açmaya.

Hamileyim ve çok korkuyorum, her şey Allahdan bunu da biliyorum yine de içimdeki korkuyu yenemiyorum, dua istiyorum sizlerden Rabbim bebeğimi bize bağışlasın.
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:39 pm

nasılsın gülfercim.....

canım benim rabbim evladını sana bağışlasın
:cıek:
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:42 pm

ღ.AyŞe.ღ demiş ki:
nasılsın gülfercim.....

canım benim rabbim evladını sana bağışlasın
:cıek:

Sağol canım iyiyim inş. sadece yine psikolojim ters düz durumda, korkularım tedirginliklerim hat safhada yazıp içini karartmayayım.

Sen nasılsın?
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:45 pm

canım iyiym yazcanki dertler paylaştıkça azalcak.....

hamilelik psikoloj,sini biliyorumm duydum yani...:1no:

zor anlayabşliyorum seni dök içini rahatla
:cad:
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:50 pm

Sağol canım, ne bileyim dert değil benim abartıp her şeyi büyütmem tek sorun.

Bir süre önce ailem neden yanımda değil, kimse arayıp sormuyor umursamıyorlar diyordum şimdide herkes üzerime düşüp beni boğuyor gibi hissediyorum.
Üstelik yalnızım evde, sadece telefonla iletişim kuruyoruz her gün birilerine bebekle ilgili bilgi vermekten ve dahası aylık kontrol aralarında her gün sorulması canımı sıkıyor yani bir önceki konuşmamızla sonraki arasında bebeğimi görmemiş oluyorum tek tek herkese hesap verirmiş gibi bir durum yaşıyorum.

Saçmaladığımında farkındayım ama dokunsalar ağlayacağım sanki, bir de güya anne olacağım bu kadar güçsüz anne olunur mu? offfffff offffffffff korkuyorum bebeğimin hareketleri bu günlerde eskiye oranla az sanki, kafamda bir sürü şey kuruyorum forumda da okuyorum bu dönemlerde bebeğini kaybeden anneleri ve çok üzülüyorum.

Biri bana yardım etsin, terapiye mi başlamalıyım acaba??
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:55 pm

canım benim sen hamilelik psikolojisindesin.....

haklı olarak bunlamışsın.....çocuguna senden iyi kimse bakamaz ......

çocugunla ilgili saglık endişlerin varsa dr acil git.....

ama diyorum yaa senin psikolojin hamilelik psikolojisi ama yardım almak istiyorum dersen sadece deliler gitmiyor psikologa git derim....

ama sen canını çok sık mmışsın kafana çok takmışsın yapma böyle pozitif düşün relax olmaya çalış :şeker: :şeker: :şeker: :şeker:
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 5:59 pm

Sağol canım, kendimi dinlemeyi bırakabilsem en kestirme çözüm bu olacak ama elimde değil, farklı hissediliyormuş hamile olmadan önce tek derdim anne olmaktı şimdi de iyi bir anne olamayacakmışım gibi tuhaf tuhaf şeyler geçiyor aklımdan.

Geçicidir inş. yoksa hakikaten travmatik bir şeyler olacak bünyem tahmin ettiğim kadar kuvvetli değilmiş Sad

Sadece dua ediyorum inş. geçer katlanamıyorum bu duruma.

Çok öpüyorum seni, Allah'a emanetsin!

Dua ile...
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyÇarş. Tem. 22, 2009 6:02 pm

canım benim yaşasın anne oluyorum bölümüne konunu....

gebel,ik günlüüğü konusuna günlüğünü beklıyorumm....

birde senın ılk cocougun deıl dımı :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak:
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:23 am

ღ.AyŞe.ღ demiş ki:
canım benim yaşasın anne oluyorum bölümüne konunu....

gebel,ik günlüüğü konusuna günlüğünü beklıyorumm....

birde senın ılk cocougun deıl dımı :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak:

İlk hamileliğim değil, ama ilk bebeğim olacak inşaAllah.

Bir kez daha hamile kaldım 2,5 haftalıkken sonlandırıldı.
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:54 am

YA BİRŞEY DİYİMMİ....

BEN FOTODAKİ KIZ SENİN SANIYORUMMM :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

İNŞ BUNU KUCAGINA ALACAKSIN RABBIMIN MİZNİYLE..

ÇOKTA GÜZEL ANNELİK YAPACAKSIN....... 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳 🇮🇳
DER!N

DER!N

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:56 am

Amin canım inşaAllah.

Allah c.c. razı olsun.
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPerş. Tem. 23, 2009 8:01 am

:şeker: :şeker: :şeker:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:39 pm

bende öyle istiyom öyle bir kız çocuğu
sarisinn

sarisinn

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyCuma Tem. 24, 2009 1:28 am

merhaba arkadaşlar.nasılsınız.ben bugün hasta oldum.anlıcanız bebek falan yok..çok karnım ağrıyoo.artık nasipse birdahaki ay..
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyCuma Tem. 24, 2009 7:53 am

inş hayatım sıkma canını....

önümüzdeki aya inş hamiş olursun.....

kafana takma
:raxxx:
sarisinn

sarisinn

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:32 pm

inşallah canım hep birlikte hamiş kalırız
allahtan hayırlısı 🇮🇳
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 3:31 pm

hayırlısı hayatım :öpücük:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPaz Tem. 26, 2009 9:16 am

KIZLAR SANIRIM BENİM BU AY GÜME GİTTİ İLAÇ KULLANIYORUM
İLK DEFA İNŞALLAH BU AY HAMİŞ KALMAM DİYE DUA EDİYORUM
DR BİŞEY OLMAZ YUMURTLAMA DÖNEMİNDE FLİM ÇEKİLDİN
İLAÇLARINDA ADETİNE KADAR BİTER DEDİ AMA BEN GENEDE TEDİRGİN OLDUM İŞTE
:agladım: :agladım: :agladım: :agladım: :agladım:
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPaz Tem. 26, 2009 12:28 pm

derincim öncelikle sana bu değişimlerinin normal olduğunu söylemek istiyorum çünkü tüm hormanlar değişiyor vücudun tepki göstermesi çok normal yani insan hamile olunca herşey geliyor aklına bebeğinin ne durumda olduğunu her dakika bilmek istiyorsun böyle bi imkan olmadığı içinde kontrolleri beklerken stres oluyosun annelik böyle bişey işte ama kafana takılan en ufak bi sorunda seni rahatsız eden farklı bi şey hissettiğinde hekiminle diyolağa heç canım ihmal etme bence herkezin seni araması onlarında senin kadar heyecanlı olmasından ve sana bebeğinwe verdikleri değer bu seni mutlu etmeli bitanem bu arada kaç haftalık oldu bebiş haretleri duyduğuna göre baya vardır değil mi rahat ol canım bebişine etkilşersin annenin sıkıntısı onada yansıyo çünkü allaha emanet olun derincim öpüyorum çok :alamasen:
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPaz Tem. 26, 2009 12:30 pm

sarışın canım hayırlısı olsun vakti zamanı gelince olur elbet allah gönlüne göre versin
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPaz Tem. 26, 2009 12:33 pm

canım nermişim nasılsın hayırlısı doktorun öyle dediyse rahat ol canım
ReFRa
ADMİN
ADMİN
ReFRa

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPaz Tem. 26, 2009 10:19 pm

merhaba kızlar...

hala regl olmadım....içimde herzaman bir his var aama bir yandanda aptal takma kafana 3 yıl olmadı şimdimi olcak diyor.. :sarsacak: :sarsacak:

ne bilim okadar çok istiyorum ki ...anlatamam......aranızda belkide en çok bekleyenlerden biride benim hiç hamilelik yaşamadan... :agladım: :agladım:

eşime bakıyorum ...kendime bakıyorum....

buğün karşı komsumuzun sünneti vardı kaynnam gidelim dedi gittik öle 5 dk lıgına...

kadınlar yine bebek mevzusunu açtı olur olmadı flana agzımı acıp tek bır kelıme etmedım....ama yemın ederım gozlerım doldu..aglamamak ıcın zor tuttum...

bırtanemm yavrumm gel ne olur ..ben daha sabır edemeıyorumm..........bıktım onun bunun cocugunu sevmekten :agladım: :agladım:
betüş26

betüş26

MesajKonu: Geri: gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)   gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:) EmptyPaz Tem. 26, 2009 11:54 pm

AAA AYŞE YİNE OLUMSUZ DÜŞÜNCELERE KAPILMIŞSIN SEN BU HALİN SENİNLE HİÇ BÜTÜNLEŞMİYOR AMA SEN HERKEZE MORAL VEREN ÜMİTLERİNİ YİTİRMEYEN POZİTİF HARİKA Bİ İNSANSIN ALLAHIN GÜCÜNE GİDER NİYE OLMASIN 3 SENE OLMADI DİYE KAÇ SENE BEKLEYİP SONRA BEBEĞİ OLANLAR VAR ÖYLE DEME ALLAHIM RABBİM İSTEDİKTEN SONRA SEN BEN HEPİMİZ BOŞUNA KONUŞUYORUZ BİDE ŞU KENDİNİZİ ÜZME HUYUNUZ BENİ SİNİR EDİYO VALLA HLE SENİN GİBİ BİRİSİ DUALARIM SENİNLE KAÇ GÜN GEÇTİ AYŞEM :kucak:

gebe kalmak isteyenler haydi burda dertleşelim:)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» gebe kalmayı kolaylaştıran pozisyonlar
» gebe kalmayı kolaylaştıran pozisyonlar
» SACLARLA İLGİLİ HERŞEY BURDA
» gebelik isteyenler için uygun sex